Říjen 2016

Konec

15. října 2016 v 17:35 | flow |  K šálku čaje s flow
Ahoj všichni! ♥
Myslela jsem si, že psaní tohoto článku bude po měsíci a půl trochu nezvyk, ale já se opět cítím, jako že sem patřím a to, že teď píšu, je u mě naprosto normální a všední záležitost.

Nejsem teď smutná, ani šťastná- jsem spokojená, jelikož vím, že dělám správnou věc a se svými pocity jsem naprosto vyrovananá.

V úterý můj blog oslaví 2 roky. Wow. Tak dlouho mi ještě žádný nevydžel - a že jich bylo, haha. K tomuto blogu mám největší vazby ze všech. Miluju ho.

Ale jde o to, že jsem se rozhodla se svým blogem skončit. Takže tohle je poslední, co sem kdy napíšu.
Důvod není, že by mě to nebavilo, nebo bych neměla čas (což je podle mě spíše trochu výmluva), ale jde o to, že při psaní se cítím trochu omezená. Jak víte, jsem v anonymitě, a už nechci dál snášet pocity strachu, že blog objeví někdo z mých známých, nechci mít před svými nejbližšími tajemství a mně to s anonymitou prostě nejde. Přiznávám si, že na to, abych vystoupila z anonymity "nemám koule".

Tento blog mi toho hrozně moc dal. Zlepšilo se mé psaní, zažila jsem pocity největšího štěstí, když jsem si četla ty krásné komentáře od vás, poznala jsem blogy několika úžasných lidí, některé jsem si strašně moc oblíbila, třeba oneordinarygirl nebo my-the-best-world.blog.cz, ahh, jste boží, holky!

Nelituju ničeho - založení tohoto blogu, ukončení tohoto blogu, ničeho.
Cítím v kostech, že dělám správnou věc. Je to zvláštní, ale když se od blogu odloučím, trochu se mi uleví. Nebudu muset nic skrývat. Spadne ze mě do břemeno.

Miluju miluju miluju vás, děkuji vám všem za podporu, snad se vám daří jak na blogu, tak v osobním životě.
Je to pro mě docela těžké, uh.

Ahoj všem. ♥

Naposledy Vaše flow