Červenec 2016

GIRL ONLINE ON TOUR | KNIŽNÍ RECENZE

30. července 2016 v 18:15 | flow |  Recenze
Ahoj všichni! ♥

Dnes jsem tady s recenzí na knížku, kterou jsem před týdnem dočetla, a to Girl Online On Tour.

Opět vás zasvětím do děje a na konec knihu zrecenzuji. Tak přeji pěkné počtení. :)Nejoblíbenější interpreti + jejich citáty

25. července 2016 v 7:00 | flow |  Citáty
Ahoj ♥
Určtié zpěváky jsem si neoblíbila jen kvůli tomu, jaké písničky mají a jak jé zpívají, ale je pro mě taky důležité vědět aspoň co nejvíc to jde, jaké to jsou osobnosti. Takže sleduji novinky o nich, dozvídám se jejich názory na různé věci v rozhovorech a dělám si na ně svůj vlastní názor.
Tento článek bude o dvou zpěvácích a jedné skupině, kteří mě oslovili tím, jak se jeví, že jsou, a jejich zpěvem. Chtěla bych se s vámi tak podělit o své idoly a navíc jsem si vybrala pár jejich citátů, které jsem si zamilovala.
Jdeme na to.Věříte na osud?

20. července 2016 v 11:29 | flow |  Random things
Ahoj všichni!
Dneska jsem tady s mírně filozofickým článkem, neplánuji ho nějak dlouhý, jenom stručný a hlavně by mě zajímaly vaše názory. Původně jsem sice měla v plánu něco úplně jiného, ale tolik mě zajímá vaše odpověď, že mi to nedá a píšu už teď.

Věříte na osud?

Po zhlédnutí jednoho filmu, ve kterém někdo řekl, že měl svůj osud, mi tato otázka leží v hlavě. Už jsem se ptala i kamarádky a ona mi na to řekla, že na něj věří i nevěří.


Prostě by mě strašně zajímalo, jestli od té chvíle, co se narodíte, už máte jakoby "předepsané", jak zemřete. Ok, nechci být nějaká moc depresivní a pesimistická, ale jinak to napsat nejde, ne?
Jakože už teď se ví, co se vám stane.

Taky ale by mě třeba zajímalo, že když se někdo s někým rozejde, tak takový byl prostě osud, nebylo jim určeno být spolu, i když se měli rádi sebevíc.

Abych řekla, jak to vidím já, tak já si troufám říci, že na osud věřím. Je podle mě děsivý, a tak se ho obávám, ale prostě si myslím, že každý ho máme.
Také mě o tom přesvědčují věštkyně- na ty věříte? Já ano, mám s tím zkušenosti- tedy, ne úplně já na svou vlastní kůži, ale babička si nechala pákrát u věštkyně něco předpovědět a vždy se to stalo. Takže ony vlastně ten váš osud VÍ. Takže snad musí existovat.

Když o tom teď tak píšu, je to opravdu dost strašidelný.
Jsou to jenom nějaké mé myšlenky, které si nedokáži v hlavě srovnat a tak jsem chtěla, abyste mi napsali, jak to vidíte vy.

Děkuji za vaše názory.
A abych nezapomněla, tak moc moc moc děkuji za vaše komentáře a rady u minulého článku. Až si se svým rozepsaným příběhem budu trochu jistější, tak vám sem dám svůj Wattpad a budu vás informovat vždy, když vyjde nová kapitola.

MÁM VÁS MOC RÁDA!
Vaše flow ♥

Jak se celý život pokouším něco napsat

15. července 2016 v 7:50 | flow |  K šálku čaje s flow
Ahoj všichni!
Jelikož psaní je má velká vášeň (i když to asi ve článcích tak nevypadá, tak píši opravdu ráda), tak se už od malička snažím napsat nějaký příběh.
V dnešním článku bych se s vámi chtěla podělit o mé první spisovatelksé krůčky. Pořád ty první krůčky dělám a doufám, že jednou budu dělat větší a větší kroky a dojdu až do cíle. Co je můj cíl? Dokončit nějaký příběh, se kterým budu spokojená, a ktrerý se bude líbit i někomu jinému. Abych zažila ten pocit, že jsem opravdu dokončila něco, na čem jsem nějakou dobu pracovala, a že to vše nebylo jen plýtvání času.LA Candy | RECENZE

11. července 2016 v 12:11 | flow |  Recenze
Ahoj všichni!
Po delší delší době, konkrétně po celých osmi měsících, jsem tady s knižní recenzí. Píšu je strašně ráda, tak ani nevím, proč je tady až po půl roce.
Jelikož jsou pro mě prázdniny hlavně o čtení (přes školní rok na to je minimum času), tak čtu každý den, čtu pořád.

Dnes budu recenzovat odlehčený román od Lauren Conrad, hvězdu show na MTV. Napsala více knih. Já jsem četla L. A. Candy, první díl z její triologie. Jako nejdříve vám sem dám, jak je u mě už zvykem, anotaci a poté se s vámi podělím o můj dojem z knížky.


VAROVÁNÍ: SPOILERYJak to vlastně je?

8. července 2016 v 17:18 | flow |  K šálku čaje s flow
Ahoj moji. ♥
Jelikož tady už přes 2 týdny nebyl žádný příspěvek, tak jsem se rozhodla napsat vám takové menší objasnění...
S blogem nemám v plánu končit ani náhodou, na to nechci ani pomyslet, ale mám teď (co se blogování týče) takové slabší období, možná krizi, myslím si ale, že si tímto každý bloger projít musí. Přišlo prostě období, kdy nemám chuť psát články, jelikož nemám dobré nápady na to, co napsat, ale strašně mě to mrzí.
Doufám, že si užíváte krásné léto! ♥ Já jsem toho zatím moc nepodnikla, ale pořádně odpočívám- hodně čtu,to je asi největší výhoda prázdnin, také mám čas na seriál, filmy, sluním se a koupu v bazénu. Odpočívám. Týdenní dovolená plná výšlapů mě právě čeká, a to v srpnu. Už se moc těším. :) Napište mi, byli jste na nějaké dovolené? Ať už u nás, v krásném Česku (nebo na Slovensku), nebo v zahraničí, určitě mi dejte vědět! :)

Hned, jak dočtu knížku, kterou mám právě rozečtenou, tak přijdu s recenzí, poté hned plánuji další recenzi na knížku.
Také se vám musím svěřit, že se snažím něco dobrého napsat. Přes školní rok jsem na vymýšlení žádného příběhu neměla čas, mé myšlenky zaměstnávalo učení, ale teď je to všechno jinak a já si psaní naprosto užívám. Už mám šest kapitol a nápad, který podle mě má hlavu a patu, tak uvidíme, co z toho vyleze.

Momentálně pro vás mám nachystány 4 články.
Teď, jak po těch 2 týdnech píši, tak je to takový úžasný pocit- strašně ráda s vámi komunikuji a doufám, že vás ta dvoutýdenní nepřítomnost od mého blogu neodradila. :)

Slibuji, že první článek bude ještě do konce týdne, maximálně v neděli.

Mějte se nádherně a ještě jednou se omlouvám.
Mám vás moc ráda a opravdu si vás vážím. ♥
Vaše flow

Teď se mi vrátila strašná chuť k blogování, jdu pro vás hned sesmolit něco, co vyjde až v druhé polovině příštího týdne, ale potřebuji něco psát, huh.