Květen 2016

WISHLIST SUMMER 2016

29. května 2016 v 21:43 | flow |  Wishlist
Krásný večer! ♥
Dnes jsem si pro vás připravila seznam pár věcí, které bych si chtěla toto léto pořídit.
Týkají se léta, takže nejlépe hned v červenci, abych je vůbec využila. Můžete mi napsat, co si plánujete pořídit vy, třeba mě inspirujete a moje peněženka bude moc šťastná. :D
Ale teď už jdeme na to...
K šálku čaje s flow #5

23. května 2016 v 17:38 | flow |  K šálku čaje s flow
Ahoj všichni!

Přeji vám kráásné pondělí- a že krásné je! U nás celý den svítí sluníčko, prostě počasí jak stvořené na kraťase, které miluju, zvlášť po té zimě. Funguje to u vás také tak, že když už od rána svítí slunce, tak máte hned lepší náladu a ten den je potom celý jiný, jako byste se na svět dívali přes růžové brýle? Já to tak teda určitě mám, a i přes to, že miluji každé počasí, tak sluíčko toho dokáže nejvíc. Slunce na nebi, slunce v duši.

Dnešní článek bude, vlastně už je, hoodně povídací. Chtěla bych vám v něm sdělit, JAK SE VLASTNĚ MÁM, CO VŠE SE MI ZA POSLEDNÍ DOBU PŘIHODILO.


Začala bych tím, jak se mám ve škole. Přijde mi neskutečné, že za měsíc už budeme mít totální pohodu, už jenom ty volné dny strávené se třídou, nákupy místo některých školních akcí atd., a to vše při přítomnosti krásného počasí. Jak já už se nemůžu dočkat.
Na druhou stranu mi ale nepřijde na sto procent úžasné, že jsou tady za chvilku prázdniny, jelikož máme méně a méně času na spravení známek. Já bych řekla, že si tento rok vedu na gymplu nejlíp z těch tří, co tam jsem, pilně se učím už od počátku školního roku a mám dobré známky, ale co mě sužuje, je ta matika, kterou musím mít na dvojku, jelikož chci vyznamenání. Takže zítra píšeme test, a já hned, jak pro vás dopíšu tento článek, tak se půjdu učit. Držte mi palce, potřebuju dvojkuuu.
Takže ať už je za měsíc a ty známky jsou "v cajku".
V hokeji jsme nedosáhli medailí. Na pátém místě jsme neprávem, nevím, jestli hokej sledujete, ale já ho zbožňuju, a to, že Američané dali gól, který se měl pískat, z toho mám vztek ještě teďka.
Ale Kanadě jsem to přála. Samozřejmě jsem jí fandila až po naší prohře. Dívali jste se také včera na finále? :) Moc se mi líbilo, jak byli šťastní. ♥ Taky se nám to podaří. Brzy. ♥

Včerejšek byl krásnej. Byli jsme na rodinném obědě, kde bylo opravdu vynikající jídlo, což je základ, a navíc tam byla okolo krásná příroda a koně, no nádhera. Takových chvilek si strašně moc vážím.

Jak se máte vy? Co škola, zvládáte?
A jak jste se měli o víkendu? ♥

Přeji vám krásný a úspěšný nový týden! :)
xoxo
vaše flow

Na co zajít DO KINA?

19. května 2016 v 14:53 | flow |  Random things
Dlouho jsem přemýšlela, o čem napsat článek, až mě napadlo, sepsat pro vás pár tipů na filmy, na které byste si mohli zajít do kina a odreagovat se tak od školy, práce, apod.
Uvedu vám ty, které mě zaujaly, na které bych já osobně šla.#SRDCEMSPOLU ♥

11. května 2016 v 21:23 | flow |  Random things
Dobrý večer. :)
Už asi před týdnem jsem si začala říkat, že článek na toto téma musím napsat i tento rok, jelikož jde o něco, co miluju, kvůli čemu sedím dvě hodiny u televize, držím palce, věřím a fandím, raduju se a slavím každičký gól, který náš tým dá. Jedná se o hokej. Hokej opravdu zbožňuju, poslední asi dva roky si nenechám ujít ani jeden zápas, který hrajeme, co se Mistrovství světa týče. Mistrovství začalo před týdnem v pátek, kdy jsme vyhráli s Ruskem. Dále jsme hráli v sobotu, kdy se nám připsaly další body za výhru nad Lotyšskem a poslední zápas byl pondělní se Švédy, které jsme také porazili a tímto nám zatím náleží první místo v tabulce! ♥ Myslím, že kdyby tady ten hokej nebyl, tak bych si ani neuvědomovala, jak jsem šťastná za to, že jsem Češka.
Jak to máte vy? Fandíte?
Mně se strašně líbí, jak v dnešní době plné nebezpečí, letí fanoušci z Česka až do Ruska, aby podpořili náš národní tým. Když se stadionem v RUSKU rozléhá řev ČEŠI, je snad v tu chvíli něco krásnějšího?
Denně teď přemýšlím nad tím, jaké by to bylo, kdybychom se dostali do finále. Přála bych našim zlato, samozřejmě, že ano, ale bylo by překrásné i to stříbro, každopádně by to bylo lepší, než minulý rok, kdy ani nedostali medaili. Rozhodně hrají opravdu dobře, takže, jak už jsem řekla, zasloužili by si to. Tečka.

Tak já budu zítra držet palce v zápase s Norskem, věřím, že to zvládnou.
Podělte se o váš názor na hokej i vy. Je tady někdo takový milovník? ♥

Co chci udělat, než zemřu? / BEFORE I DIE

7. května 2016 v 10:00 | flow |  Wishlist
Kraaasnou sobotu! Konečně tady máme náš zasloužený víkend. :)
Dnes jsem se konečně dostala k tomu, sepsat věci, které chci za svůj život uskutečnit. Není to určitě úplně všechno, ale zhruba. Budu ráda, když mi do komentářů dáte vědět, co je na vašem seznamu a třeba jestli se v něčem shodujeme. Tak jdeme na to.Musli podle vašeho gusta- ano x ne? | MIXIT RECENZE

3. května 2016 v 15:58 | flow |  Recenze
Ahoj všichni! Přeji vám pěkné úterý. :)
To už je opravdu květen? Předposlední měsíc školy? Uhm, nevím, jestli být ráda, že bude za chvíli léto, nebo mírně ve stresu z toho, že mám míň a míň času na to, abych si opravila známku. Ale budu se na to dívat pozitivně, radši.
Každopádně, brlbání o mých známkách není účelem dnešního článku! Dnes vám dám další recenzi, tentokrát na výrobky a samotnou firmu Mix.it, kterou, podle mě, určitě z internetu znáte. Co vše se dá na tomto e-shopu koupit, co jsem si koupila já a jak jsem byla či nebyla spokojená? Recenze v celém článku. ♥