Duben 2016

Jak na CIZÍ JAZYKY?

25. dubna 2016 v 20:48 | flow |  Random things
Učíte se cizí jazyk, ve kterém byste se chtěli zdokonalit, abyste rozuměli více slovíčkům, mohli přečíst knihu v cizím jazyce, cestovat a dorozumět se v zahraničí?
Já, kdyby mi někdo výše uvedené otázky položil, bych na vše odpověděla ano. Snažím se totiž být lepší v jazycích, které se teď učím, než jsem doposud. Napadlo mě sepsat nějaké ty své "vychytávky", kterými se řídím, prostě co dělám, abych byla v tom jazyce lepší. Takže pokud vás tohle téma zajímá a rádi byste věděli více, tento článek je přesně pro vás.Cesta ke KRÁSE a ZDRAVÍ

18. dubna 2016 v 15:40 | flow |  Beauty
Ahoj všichni! V dnešním článku bych vás chtěla namotivovat k tomu, jak žít kvalitnější a zdravější život ve smyslu toho co jíst, aby byla vaše pleť, nehty, vlasy a tak dále zdravější a hezčí. Zároveň vás budu nabádat k tomu jíst zdravěji, aby vaše tělo mělo vše, co potřebuje, jelikož se to hodně projevuje na vzhledu. Jsou to pouze malé kroky, které když budete dělat, tak to bude lepší než strávit tolik času před zrcadlem nanášením make-upu, který vaši pleť akorát zatěžuje.

-


WHITE & GOLD | SPRING 2016

11. dubna 2016 v 18:56 | flow |  Beauty
Dostala jsem chuť udělat nějaké outfity, které tady už dlouho nebyly. Nedělám je často, jelikož mi vždycky zabere spoustu času hledání správného kousku oblečení, ale myslím si, že to stojí za to- aspoň proto, že mě to baví.
Tentokrát jsem se zaměřila na svou oblíbenou kombinaci bílé a zlaté. Bílá je krásná, čistá barva a zlatá ji krásně oživí. První outfit je více ležérní a pohodlnější než druhý, takže jsem opět sestavila outfity na dvě různé příležitosti.
Česká Miss 2016 / Moje favoritky, oblíbené šaty, ...?

6. dubna 2016 v 17:45 | flow |  Beauty
Ahoj všichni!
V sobotu v televizi proběhl přímý přenos z Prahy, kde večer proběhla korunovace české miss pro tento rok.
Nevím, jak vy, ale já se na tento večer těšila už asi půl roku předem, skoro jako bych byla finalistka já, haha.
Těšila jsem se na fandění, obdivování šatů a tak dál a opravdu se mi sobotní vysílání líbilo.
V tomto článku bych se s vámi chtěla podělit o mé favoritky, kterým jsem držela palce, názor na všechny Miss Earth, Miss World a Českou Miss samotnou, také sem přidat obrázky některých šatů, které mě hodně zaujaly a nakonec by mě jako vždy zajímal názor vás.