Únor 2016

Na co do Marks & Spencer? | Tipy na jídlo

29. února 2016 v 15:25 | flow |  Random things
Pokud jste v prodejnách Marks & Spencer ještě nebyli, určitě jste o nich aspoň slyšeli.
Já do M&S zavítám při mé každé návštěvě Prahy, nedokážu si to bez toho představit. Pokaždé si udělám koupí nějaké maličkosti radost.
Obchod je rozčleněn na oblečení a potraviny. Zaměřím se na potraviny a konkrétně na to, bez čeho nemůžete odejít.


JAK NA LEPŠÍ ZNÁMKY? | 2016

23. února 2016 v 18:13 | flow |  Random things

Ahoj všichni.

Ani ne před měsícem jsme obdrželi své pololetní vysvědčení a vyvolalo to v nás různé pocity- pokud vám na známkách záleží a nejsou vám jedno, tak jste možná zklamaní z toho, jak jste si první půlrok vedli. Chtěla bych vás povzbudit, přesvědčit vás, ať nevěšíte hlavu, a pomoci vám. Tak jsem tady se článkem plým mých osvědčených rad a tipů na to, jak si zlepšit svůj průměr a jelikož mě tyto články motivují, doufám, že vás taky.
Tipy na ZDRAVÉ SVAČINKY!

15. února 2016 v 19:12 | flow |  Fitness
Máte hlad, nebo na něco chuť?
Do tohoto článku jsem vám sepsala mé oblíbené svačinky, které jsou zdravé, takže vám dají minimálně potřebné vitaminy a také uspokojí vaše chuťové buňky. Také jsou jednoduché na přípravu a obsahují suroviny, které si myslím, že jsou většinou doma. Tak jdeme na to.PLES 2016

6. února 2016 v 19:09 | flow |  K šálku čaje s flow
Snad prožíváte příjemný a klidný sobotní večer.
Co jste dneska dělali? Užíváte si volna?
Dnes mě napadlo, že bych se s vámi vlastně molha formou článku podělit o obrovský včerejší zážitek. Nějak to mám vše pořád před očima, takže to přímo nutí k tomu napsat o tom článek, sice asi krátký, ale snad vám to nebude vadit. Možná právě naopak. :)


Včera jsem byla na svém prvním plese. Šlo o maturitní ples, takže o to byl dojemnější a kouzelnější.
Byla jsem tam s velkou částí naší velké rodiny. Tato rodinná setkání plná povídání a smíchu mám moc ráda.
O to více jsem si tedy večer užila. Domů jsem dorazila dnes ráno, vlastně jsem na plese byla ještě dnes, když se to tak vezme, jelikož končil pár hodin po půlnoci.

Bylo to úžasné. Skoro jsem chtěla napsat, jak lituju toho, že jsem na plese byla až teď. Ale nevadí mi, že jsem předtím nechodila, prostě jsem teď zjistila, že mě to baví, a půjdu zase příště.
Byla tam změť krásných šatů, což je pro ples typické. Překvapilo mě, kolik elánu měli někteří učitelé, jak tancovali a líbila se mi ta atmosféra, kterou při pouhém sezení v lavici nezažijete. Až na takových akcích vidíte druhou stranu lidí, zejména tedy vašich učitelů. Většinou jste příjemně překvapeni.


Okolo půlnoci jste stěží našli střízlivého člověka, ale to nic nemění na tom, že jsem si to pořádně užila! Tancovala jsem, smála se, líbila se mi hudba a celkově výzdoba sálu, atmosféra v něm, popíjela jsem dobré pití a vše bylo fajn.

Takže si užívejte úplně VŠEHO, hlavně maličkostí, protože ty jsou někdy tisíckrát větší než velké věci.

Toť mé dojmy. A nevím, jestli se to úplně hodí k aktuálnímu tématu týdne, ale myslím, že aspoň z části ano, takže tento článek přípojuji k ostatním pod téma "Baví mne žít". Protože baví.
A vás?

Chodíte na plesy?


Mám vás ráda
Vaše
flow