Prosinec 2015

Jak si organizuji svůj diář?

28. prosince 2015 v 17:53 | flow |  Random things
Ahoj :)).
Dnes se vám hlásím se článkem, který mě jakoby vrací do starých kolejí, aspoň mi to teda tak připadá.
Zdá se mi totiž, že jsem byla dříve na svém blogu více na ty články typu "Jak na...", v textu jsem vám popisovala své různé osvědčené rady a tipy. Poté jsem se ale přehoupla na povídací články. Nikdy jsem se ale při jejich psaní a následném zveřejňování nějak necítila. Vyzařovala na mě z nich neurčitá prázdnota, kterou pořád nedokáži přesně definovat, ale vím, že mám blíže k článkům tohoto typu, tak proto se do něj teď pouštím.VESELÉ VÁNOCE & První přání z wishlistu na budoucí rok doma!

23. prosince 2015 v 13:54 | flow |  Diary

Ahoj!

Dnešní článek bych chtěla rozdělit na dvě poloviny. V této, vlastně té první, bych vám všem chtěla popřát moc pěkné Vánoce. A píšu od srdce. Nestěžujte si ve čtvrtek na to, že už chcete, aby bylo po večeři a užívejte se atmosféry a vašich nejbližších. Dárečky jsou potom už jen taková tečka.

Nikam nespěchejte, nehoňte se. Chtěla jsem vám sem dát ještě tip na jedno úžasné vánoční cukroví, ale přišlo mi to k ničemu, když jsem nad tím tak přemýšlela. Už máte doufám všichni napečeno. Nakoupeno. Zabaleno. Takže odpočívejte, relaxujte a dělejte to, o čem víte, že na to nemíváte kvůli škole čas, co vás baví. Tento pohodový čas vám bude chybět, tak ho využijte.
Hlavně se neomlouvejte za neaktivitu, to přece všichni chápeme! :)

Už vás zdržím jenom na chviličku.
V rámci posledního vánočního nakupování, které proběhlo o víkendu, jsem si v drogerii koupila konečně Baby Lips ze zimní limitované edice, jupiajej jojojo! Viděla jsem ho poprvé, potom jsem ho už nikde nemohla najít a teď jsem ho spatřila, byl tam úplně poslední, tak jsem ani na vteřinu nezaváhala a v okamžiku s ním zamířila k pokladně. Určitě to znáte.
Baby Lipsy stojí okolo 60,-, což je podle mě úplně skvostná cena- srovnejte si je třeba se značkou EOS - jejich balzámy stojí třikrát tolik a podle mě mají stejnou účinnost. Baby Lips a EOS je moje oblíbená značka co se balzámů na rty týče, a to jich mám už hodně odzkoušených.
Koupila jsem si příchuť "Sweet Apple" a nejen že opravdu krásně voní, něco jako jablko, punč, skořice a k tomu všemu cukr, ale také krásně barví- tak do růžova. Vyplatí se koupit si to, pokud si rády dáváte rtěnky, je to takové 2v1. :)

Tak to jsem vám chtěla jenom oznámit, hned, jak se mi splní nějaké další přání, tak vám dám vědět.

Po Vánocích se Vám určitě ozvu.

Krásně si zítřek užijte. Mám vás moc ráda a jsem ráda, že s Vámi můžu už po druhé sdílet své Vánoce.


:))


Veselé Vánoce přeje
flow

WISHLIST 2016

19. prosince 2015 v 6:30 | flow |  Wishlist
Tak jo, jsem strašně obětavá a kvůli vám bych udělala všechno a tento článek píšu už po druhý, protože "blog.cz přestal pracovat". Zkopíruju si to, říkám si. Smaže se to, říkám si.

Ahoj!
Jelikož jsou za 5 dnů Vánoce jupiajej a s Vánocemi se blíží nový rok, pomalu ale jistě, napadlo mě udělat Wishlist, seznam mých hmotných přání, které bych chtěla roku 2016 uskutečnit.Můj vlastní vánoční TAG | Vánoce 2015

15. prosince 2015 v 9:53 | flow |  Vánoční čas 2015
Je to úžasný, že za týden a dva dny budeme prožívat ten nejkouzelnější den v roce. Je plný očekávání, těšení se a radosti. Nevěděla jsem, jaký článek pro vás připravit a nějak mě napadlo vyplnit nějaký tématický tag, ale zjistila jsem, že jsem dělala už dva vánoční a ve všech, co jsem doposud našla jsou skoro stejné otázky. A protože mám na blog více času než normálně, jelikož jsem nemocná, rozhodla jsem se vytvořit si svůj vlastní tag. Bude o Vánocích a budu se snažit vymyslet orignální otázky. Vyplníte ho někdo? :) Pokud ano, dejte mi vědět, já se k vám podívám!Jak na vánoční náladu?

6. prosince 2015 v 19:24 | flow |  Vánoční čas 2015
Hezký nedělní večer.
Jelikož jste mi k minulému článku často psaly, že k vám vánoční nálada ne a ne přijít, napadlo mě udělat pár tipů, které by vám mohli pomoci pustit si Vánoce k tělu. Třeba vám pomůžou. :)


Moje dno oceánu a vánoční plánování

3. prosince 2015 v 21:01 | flow |  Čtení k cukroví
Moji nejmilejší,
děkuji za krásné pozitivní hodnocení mého vánočního vzhledu. Moc mě to potěšilo, zvlášť kvůli tomu, jak jsem se s těmi všemi obrázky nemohla domluvit. Ale nakonec tady máme finální výsledek a já jsem spokojená, protože jsem si právě něco takového představovala.

Hrozně jsem se obávala, že ke mně nepřijde vánoční nálada. Pořád jsem si totiž stála za tím, že je POŘÁD JEŠTĚ PODZIM, který miluju, ale času nezabráníme, musíme to přijmout tak, jak to je, a protože se jedná o Vánoce a jejich svátky, není to nic zas tak těžkého.
Ale zpátky k náladě. Přišla. Teda ne úplně ještě, spíš bych řekla, že přichází, cítím to v kostech, více a více se těším a čím víc si Vánoce pouštím k tělu, tím víc se pro mě podzim stává minulostí. Musíme to všechno brát pozitivně. :)

Je skoro až děsivé (je to děsivé!) to, že tady máme za necelý měsíc nový rok 2016, právě jsem si na 2015 zvykla! A co teprve uzavírání známek a vysvědčení? To nás čeká vzápětí. Všechno to tak rychle utíká.
Čas plyne jako voda, to není nic nového. Ale nesmíme se jen nechat unášet vlnami a bezvládně plout po hladině, musíme se ponořit až ke dnu, k tomu dnu, ke kterému bychom se nikdy neodhodlali, ale tentokrát to uděláme, protože chceme něco vyzkoušet, něco zažít. Všechno to prozkoumat. Protože pokud se neodhodláme vyzkoušet nové věci, nikdy se z té hladiny nedostaneme pryč.

Mému dnu oceánu se rovná odhodlanost pustit se do nových věcí, jak už jsem naznačila. Začátek tohoto školního roku se mi skýtal jako skvělá příležitost, tak jsem ji chytila za pačesy!
Jsem na sebe pyšná. Pyšná v upřímném a dobrém a tom nejskromnějším slova smyslu. Jsem ráda, že se mi veškerý čas, který vkládám do učení a celkově školy, vyplácí. Tento školní rok jsem, podle mě, více komunikativnější, je mi jedno, co si o mně kdo myslí, více se směju, všechno se snažím užívat si a brát věci pozitivně, svědomitě se připravovat. Odhodlala jsem se a mám za sebou jednu olympiádu, další dvě mě čekají příští týden. Tolik jsem toho ještě nikdy neměla. Jsem ráda, že ty nové věci zkouším, strašně ráda.
O tohle jsem se s vámi chtěla podělit. Třeba se nad tím zamyslíte, třeba se mnou souhlasíte, třeba jste si to dokonce celé přečetli, děkuji. A teďka se už přesunu k další věci. V pondělí vyšel první článek do vánoční edice! Proběhla i minulý rok, a já ji dělám moc ráda. Asi to bude vycházet střídavě s články s jinou tématikou, uvidím, jak budou přicházet nápady. Další vánoční článek bych pro vás chtěla připravit na neděli, ale vzhledem k nabytému víkendu nemůžu nic slíbit- ale budu se snažit. :) Pokud byste měli nějaké speciální přání, stačí napsat. ♥

Už jsem si naplánovala dárky, moc se mi tím ulevilo. Aspoň vím, co každému dám. Teď už jen to v nejbližší době nakoupit a zrealizovat. Jooo, a těště se, těšte, na vánoční receptíky! Nebo zimní... hlavní je, že to budou články plné dobrého jídla!

A co vy? Víte si rady s dárky?

JAKÉ JE VAŠE DNO?


Mám vás neskutečně moc ráda
flow