Září 2015

my favourite teas...

28. září 2015 v 8:57 | flow |  Recenze
Ahoj. :) Omlouvám se, že článek vychází trošičku později, pořád jsem ale zapínala stránku blogu a nikdy jsem se nemohla do psaní zabrat, takže jsem za celou dobu napsala jednu větu, kterou jsem stejně vymazala.
Řeknu to takhle. Jsem nemocná. Ostatně tak, jako všichni. Pokud se stále držíte od bolení v krku dál, tak vám skláním poklonu a doufám, že to na vás také nepřijde.
Mně to ale nějak nevadí. K podzimu to prostě patří. A nejen nachlazení, ale podzim pro mě znamená i spoustu čajů, které miluju. No a protože se nachlazení a čaje skvěle hodí dohromady a já jsem si za dobu nemoci našla své favority, rozhodla jsem se o ně s vámi podělit. Myslím, že pokud toto čtou takoví milovníci čaje jako jsem například já, tak se to hodí a možná je to i potěší. :)

Žít život, ne přežívat

23. září 2015 v 9:24 | flow |  Random things
Moji nejmilovanější.
Dneska jsem tady s článkem, který píšu protože doufám, že si ho přečte někdo, kdo si ho přečíst potřebuje.
A hned se dozvíte, jak to myslím.

Proč přežívat, když můžete žít, užívat si život?

Dalo by se říct, že budu po celou dobu psát trochu o sobě. Nehledejte v tom žádné litování, prosím, za tímto účelem nepíšu.

Nevím, čím to bylo. Sedím u laptopu, prsty mi přebíhají po klávesnici a já pořád přemýšlím, co byl ten spouštěč mého nulového sebevědomí.
Pojďme se bavit o roce 2013, o kterém jsem si myslela, že to byl nejlepší rok mého života. A myslela jsem si to dlouho. Poznala jsem totiž hodně "kamarádek". Ne jen, že jich bylo hodně, ale byly pořádně falešné a... hloupé. Teďka už to vím.
Byla jsem blázen do jedné nejmenované skupiny a přes facebook jsem se spojila s několika holkama, které měli stejný zájem, jako já tehdy. Hned tedy měly všechny mé sympatie, psala jsem si s nimi celý den, denně, a do facebooku jsem zírala natolik, že jsem vůbec, ale vůbec netrávila čas se svou rodinou. To můžu zhodnotit za hrozné, a stejně tak to, že jsem v tu dobu zazdívala svou kamarádku, která tady pro mě vždycky byla, je, a podle všech předpokladů i bude, dokud nás nerozdělí životní situace. Protože nic netrvá věčně- stejně, jako tyto mé nové nejlepší kamarádky, které jsem si před dvěmi lety nasbírala.

Opravdu jsem nedělala nic jiného, než lapěla u počítače. A to bylo v letní prázdniny! Sakra, jak já tím cenným životem mrhala.
Došlo k tomu, že jsem se s pár holkama začala i vídat. Viděla jsem je v tom nejlepším světle, pro mě byla velká pocta kamarádit se s nimi.
Jenže pak, kdo by to čekal, se na mě vykašlaly a já jsem to těžce nesla. Chovala jsem se hrozně stupidně a jako machr jim nadávala přes net. Takhle jsme se teda všechny (díkybohu) rozhádaly, a big, bang, puf, všechno to skončilo.

V září téhož roku jsem nastoupila na novou školu.
Měla jsem tam již zmiňovanou svou velmi dobrou kamarádku. Pro mě to byla výhra, neboť jsem mezi várkou nových lidí měla někoho, na koho jsem byla zvyklá. Teď, když nad tím tak přemýšlím, mě napadá, že kdybych ji tam neměla, musela bych se s někým seznámit, a nebyla bych celou tu dobu závislá jenom na ní. Samozřejmě jsem ale ráda, že se mnou chodí na stejnou školu, do stejné třídy.

Podzim - Zima 2015 | Wishlist

20. září 2015 v 7:00 | flow |  Wishlist
Protože neděle je čas odpočinku, přichystala jsem si pro vás veice oddechový článek, ve kterém se vlastně jenom podíváte na obrázky a zjistíte tak, co si přeji a co jsem zařadila na svůj wishlist, který platí jak na podzim, tak zimu tohoto roku.
Nevím nevím, kolik z toho se mi podaří získat, ale jako vždycky doufám, že co nejvíc.
Měli bychom se totiž odměňovat a dělat si radost.Anonymní blog: proč, + a -.

17. září 2015 v 17:13 | flow |  Téma Týdne
Zdravím,
všechny, kteří sem zavítali kvůli přiřazení pod Téma týdne na hlavní stránku blogu.cz, a své milované pravidelné čtenáře.

Už už jsem psala jiný článek, ale potom jsem se, jako vždycky ze zvědavosti, podívala, co se odhlasovalo jako téma pro tento týden. Anonymita. Hned mě napadli dvě věci. Jedná taková bonusová a o té druhé bude celý článek.

Jako první mě napadlo -A z Pretty Little Liars. Koho taky?

A co mě napadlo následně? Že vlastně anonymita hraje v mém životě pro mě důležitou roli a tak by nebylo k zahození napsat o tom článek. Všechno to totiž tak skvěle zapadá...

Můj blog je anonymní.
Píšu pod přezdívkou "flow" svůj "un-cool" blog a miluju to.

Proč mám anonymní blog?

Mezi námi se najdou tací, kteří rádi sdílí své pocity s ostatními lidmi. Já rozhodně nejsem ten typ, který by se předváděl s tím, že píše blog, nebo má jakoukoli stránku na internetu, kde se svěřuje.


Klady anonymního blogu

Můžu sem napsat COKOLI a nikdo nezjistí, že jsem to napsala já.
Můžu si sem vymýšlet recepty, psát o zklamáních, obavách, radostných chvílích, o tom, co ráda dělám.

Přijdu si, jako by se moje osobnost dělila na další dvě. Na padesát procent by to bylo mé já, které by rádo četlo, denně se učilo a plnilo své povinnosti, užívala si chvíle strávené se svou rodinou a kamarádkami, chodilo do školy.
To mé druhé já se jmenuje flow a plní si jednu z mnoha ambicí, které dohromady tvoří jeden velký sen.
Píše svůj anonymní blog, denně kontroluje, jestli se komentářem někdo nevyjádřil k jejímu článku, protože chce vědět, jak je na tom se svou tvorbou, se zálibou si čte články ostatních skvělých blogerek a vyjadřuje se často dlouhými komentáři. V hlavě má pořád úryvky z plánujících článků.

Zápory anonymního blogu

Jsou situace, kdy bych s vámi ráda sdílela své jméno, fotky z nějakého dne, cokoli, co by ale mohlo prozradit to, kdo doopravdy jsem- mé já číslo jedna.
Ale za tu anonymitu to stojí.
Za vás to stojí.

Píšete anonymní blog?
Jaký na to máte názor?
Zítra pátek a potom volno
flow

Fall 2015 | outfits

12. září 2015 v 14:16 | flow |  Beauty
Krásnou sobotu přeji!

Děláte mi svými komentáři takovou radost... Opět poukazuji na minulý článek. A opět děkuju. Děkuju děkuju moc!♥
Na dnešek jsem si pro vás nachystala podzimní outfity. Oba dva mají společné dvě věci, které má ve skříni snad každá z nás- obyčejné bílé tílko a klasické černé legíny.
A protože je samotná kombinace docela nudná a umrzli byste, ozvláštnila jsem tyto dva kousky podzimním, hřejivým oblečením. Tak se na to jdeme podívat. :)


Outfity jsou pro dvě rozdílné osoby.
Kdo se najde v tomto? :)
Já bych ho přisoudila holkám, které rády čtou, mají rády cítit se pohodlně a při tom hezky vypadat,vlasy stáhnou do volnějšího drdolu. Sukně a šaty nejsou nic moc pro ně. Mají velkou fantasii, jsou chytré, hodné, milé a přátelské. V obchodním centru by s radostí zůstali v knihkupectví než si kamarádka nakoupí klidně celé odpoledne. Rády nosí svetry a mikiny, sledují déšť, u toho čtou a usrkávají teplý čaj. Libují si ve svíčkách a na podzim je denně pálí.


Holky, co mají rády styl a to, co se právě nosí. Zajímají se tedy o módu a milují nakupování nového oblečení a nedělají si starosti s tím, kolik v obchodě utratí.
Pro tento outfit jsem zvolila nádhernou koženou bundičku, ke které se skvěle hodí hnědý šátek se zvířecím vzorem. Iphone se mi líbí pouze designově, a k tomuto typu se skvěle hodí. Hnědé válenky, které jsou použila i u prvního outfitu, jsou ozvláštněné roztomilými mašlemi a hned vypadají jinak.
Tak, vyžehlit vlasy, nanést rudou rtěnku, a hurá na celodenní nákupy- a po nich za odměnu na kávu a dýňový zákusek? :)

Mám vás strašně ráda.
Posouváte mě kupředu.
Vaše flow

Sedím a plánuju🍃...

9. září 2015 v 21:39 | flow |  Random things
...a cítím, že podzim se blíží.
Pomalu ale jistě. Možná nás ještě navštíví sluníčko a teplo, každopádně ale podzim je skoro tady. Oficiálně teda určitě.

Já jsem tak šťastná. Je to moje nejoblíbenější roční období! Teďka piju oblíbený černý čaj a užívám si, jak se mi teplo rozlévá až do konečků prstů. Přesně tohle jsem po těch nesnesitelných horkách potřebovala.


Vlastně chodím na podzim na procházky radši, než v létě. Ta krajina... co k tomu říct. Zbarvené padající listí, už jenom kvůli tomu bych chodila ven pořád. Taky vznikají super fotky.

Plánuju si články na podzim, výzdobu, trávení volného času v tomto novém ročním období. Abych vás s tím aspoň z části, ke které jsem už dospěla, seznámila...

Tématické články určitě vyjdou. Dneska mě napadla nějaká DIY, udělej si sám, pak pár článků do Beauty rubriky, a když nad tím budu přemýšlet dál tak, jako dnes, napadne mě toho určitě víc. Takže se, asi, máte na co těšit.:)


Ve svém pokoji trávím většinu času. Ne, že bych nebyla s rodinou, jsem i často v kuchyni a s rodinou v obýváku, ale můj pokoj je můj pokoj a cítím se v ně nejlíp, a tak by to taky mělo být.:) Zdobíte si pokoj podzimními dekoracemi? Možná, pokud mě nápadne víc věcí, udělám článek s pár tipy:).

Určitě budu víkendy využívat hlavně k procházkám, aspoň jednou za víkend se půjdu projít, důvod jsem už napsala. A ještě bych k tomu přidala, že si krásně vyčistíte hlavu a doma si potom vychutnáte svůj čaj❤.

Venku je na mikinu a tepláky, stromy se prohýbají pod větrem, a já to všechno pozoruju.

Máte se taky skvěle?:)🍂🍁

Vaše
flow

Děkuju vám moc za nejnádhernější komentáře u "coffee time" článku! ♥

coffee time

5. září 2015 v 8:44 | flow |  Random things
Ahoj všichni.

Musím se přiznat, že jsem tento týden zlenivěla.
Má to svoje dva důvody. Takže zaprvé, u předposledního článku a článku před ním mi přicházely komentáře, aniž bych zanechávala komentáře na hodně ostatních blocích a nebo obíhala všechna svá affiliates. Takže jsem se na ostatní blogy respektive ani nekoukla, doháněla jsme to až včera a dneska ráno. Tolik mi ty články chyběly!
Důvod druhý je všem jasný. Začala škola. Asi udělám ještě nějaký článek, ve kterém se budu věnovat pouze škole, možná deníček, ale teďka jenom ve zkratce- na blogování a všechno okolo toho jsem neměla tolik času, kolik bych si představovala. Ale to asi všichni, že?

O tomto ale dnešní článek nebude.

Každý by si měl odpočinout.
Ano, pokud chcete něčeho docílit, ať už se to týká práce, školy, cvičení, jeďte na 100%. Ale energii si doplnit musíte tak či tak. Od toho jsou tady naše milované víkendy. Ani nevíte, jak jsem se na dnešek(a zítřek) těšila!
Sladký odpočinek je tady. :) Odpočiňte si taky... a to tím nejlepším způsobem. Naberte energii na nový týden u kávy, sušenek a relaxování s vašimi nejbližšími.


Zvolte si nějaký den, kdy "coffee time" proběhne.
Moc se mi to líbí jako tradice, třeba každou neděli, kdy byste se sešla s kamarádkou, mamkou, či jinými členy rodiny, a společně byste si u stolu popovídali, pomalu vypili teplou kávu, ke které byste ukusovali sušenky. No není ta představa nádherná? ♥
Zvlášť teď, když se blíží podzim, venku začíná být chladno...
Já takové dny miluju. Vždycky mi na ně zůstanou hezké vzpomínky, je to balzám na duši:). A mám se na co těšit. :)

Tak si, třeba v neděli, taky takhle odpočiňte a naberte energii na další pracovní týden! :)
Dejte mi vědět. :)
Mějte se sladce♥
flowPrvní školní den za námi | KONEC BTS

1. září 2015 v 11:56 | flow |  Back To School
Moji milí! (Spíš teda milé.)

Jsem ráda, že jste zavítali na můj blog, ať už náhodou, nebo z pravidelnosti. :)
Doufám, že když tento článek čtete, jste uvelebení ve své posteli, na gauči u televize, kdekoli, kde je to pohodlné a nabíjíte energii!

Teďka už mi nikdo nebude moci napsat, ať nepíšu o škole o prázdninách. :)

Je tady nový školní rok.
Chtěla bych se s váma podělit o mých vizích a pocitech z nového školního roku a taky o mém dnešku.