Srpen 2015

3 shopping outfits

29. srpna 2015 v 8:37 | flow |  Beauty
Dobré ráno. :)
Už jsem si myslela, že dneska článek nevyjde. Měla jsem vymyšlené nějaké téma, ale najednou jsem neměla ponetí, co do článku psát. Takže jsem se dneska rozhodla pro outfity. Budou na téma "Nakupování", určené na dny strávené v nákupním centru. Někdy se chcete cítit pohodlně, jindy zase dlouho vybíráte a zdokonalujete svůj outfit a chcete vypadat elegantněji, někdy šáhnete po něčem obvyklém a praktickém.
Tak se na to jdeme podívat.PRACTICAL


Organizace pokoje | Back To School part 2

25. srpna 2015 v 6:00 | flow |  Back To School
Ahoooj♥
Mám takovou radost, že tento článek píšu.
Někdy, vlastně často, si říkám jaké by to bylo, kdybych si tento blog nezaložila. Kam bych všechny ty věci psala? A navíc bych se unudila.

ALE to nemá s dnešním článkem nic společného. Dneska je tady totiž další a zároveň předposlední díl série Back To School. Jsem moc ráda, že se vám první díl líbil! Pokud jste ho nečetli, klikněte zde), a také, že jste ocenili novou rubriku o vaření a pečení (opět můžete kliknout zde).

Dneska vám napíšu pár tipů pro organizaci věcí ve vašem pokoji, které se vám přes školní rok budou určitě hodit- tak, jako mně. :)

Nutellové překvapení | Moje recepty

22. srpna 2015 v 17:27 | flow |  Kuchtění jako terapie
Dobré odpoledne. :)

Rozhodla jsem se založit si novou rubriku, do které budu přidávat recepty, které jsou aspoň z části z mé hlavy. :)

Dneska jsem si pro vás připravila jednoduchý tip pro ty, které nebaví chystat si na snídani pořád to samé a pro milovníky sladkých snídaní. Jde o Buchtu v hrnečku, ale známější název je Mug cake.
Já si ho dělám na snídani celkem často, je to výborný a opravdu to zasytí, tak, jak by správná snídaně měla.
A vylepšila jsem to ingrediencí, která nám poslouží jako sladké překvapení. :) Máte rádi Nutellu?


Ingredience:
50g ovesných vloček
80ml mléka
vajíčko
1 lžička kypřícího prášku do perníku(ne vrchovatá)
Nutella
lžička cukru/medu


Večer předem si košíček na muffiny naplníme Nutellou a nechámě přes noc v mrazáku.
Ráno v hrnku smícháme dohromady vločky, mléko, vajíčko, kypřící prášek a sladidlo.
Dáme na 2-3 minuty do mikrovlnky.
Z papírového košíčku vyjmeme zmrzlou Nutellu a zvrchu ji vtlačíme do hrnku.
Dáme na další minutu do mikrovlnky.
Vyklopíme na talířek (jde to pěkně) a můžeme ozdobit nakrájeným banánem, borůvkami, hroznovým vínem či jiným ovocem.
Po rozkrojení z buchty Nutella trošku vyteče, dosáhnete tedy takového Lava Cake.

Není to vůbec těžké a je to vynikající.
Navíc, když si to dáte k snídani, nemusíte mít výčitky z Nutelly, jelikož sladké na snídani nevadí. :)

Určitě mi dejte vědět, jestli recept vyzkoušíte a později i jak vám chutnal. :)
Co říkáte na novou rubriku?
SPREAD THE HAPPY♥
flow

Back To School | part 1

20. srpna 2015 v 9:38 | flow |  Back To School
Ahoj všichni!

Děkuju děkuju děkuju za ty krásné komentáře! Proto to dělám... proto píšu své články... pro ten pocit, když vaše komentáře čtu. :) Pár z vás mi napsalo, že jsem je přesvědčila, aby si knihu, kterou jsem zrecenzovala (klik) koupily, to mě potěšilo a zároveň doufám, že se vám bude líbit tak, jako mně, protože, znáte to. Sto lidí, sto chutí. Ta recenze se mi nezdála nějak dobrá, ale vy jste mě přesvědčily o opaku. Ještě budu mít nos nahoru... :)

Dneska je 20. srpna (ano, už!) a to znamená, že je nejvyšší čas přemýšlet o škole- už jenom o nakupování věcí. Nechcete o tom ani slyšet? Omlouvám se tedy, že takový článek zveřejňuji, ale nevyhnete se tomu tak či tak... Já také nejsem nadšená.
Ale pojďme si to zpříjemnit!
Pořád jsem přemýšlela, jaký článek udělat- jestli deníček (opět), ve kterém něco o škole napíšu- jak se těším/netěším, jak to zvládám/nezvládám, jestli mám věci nakoupené, co pro mě nový školní rok znamená a tak dále a tak dále, ale dneska mě při čtení jednoho článku (bohužel si nepamatuji název blogu či autorku) napadlo ,,Proč neudělat sérii BTS?".

Ještě bych chtěla zmínit, že takové články budou dohromady 4. A ať vás neunudím, pustím se do psaní hlavní části článku. Ano, toto byl právě úvod.

Jak na mě zapůsobila kniha Girl Online?

16. srpna 2015 v 6:00 | flow |  Recenze
Ahoj všem!

Předem bych vám chtěla poděkovat za krásné komentáře u minulého článku o mé kamarádce, to, že jste se se mnou podělili o vašem kamarádství mě moc těší. :)

Nechci psát klasickou recenzi, slouženou z obsahu knihy, mého názoru a plusů a mínusů, takže toto sice je recenze, ale chtěla bych ji napsat úplně jinak. A taky bez spoilerů, ať si můžete přečíst všechno... :)

Kniha Girl Online od britské youtuberky Zoe Sugg- Zoelly... co na ni říkám?


Asi začnu tím, jak jsem ke knize vůbec přišla.
Dozvěděla jsem se o ní stejnou cestou, jako u každé, kterou jsem kdy přečetla, a to přes internet- fotky na Instagramu, recenze na nějakém blogu. Potom u Zoelly na YT kanále. Odebírám ji, je mi strašně sympatická a působí mile, tak jsem byla nadšená.
Dvakrát po sobě, když jsem navštívila knihkupectví, jsem si ji prohlížela. Když jsem si přečetla obsah vzadu, věděla jsem, že si ji musím koupit. Ta kniha byla totiž něco přesně pro mě.
V kuse jsem četla pár řád fantasy knih po sobě, a věděla jsem, že si potřebuji přečíst něco odlehčeného, nejlépe románek. To, že příběh je o 15tileté Penny, která si pod přezdívkou Girl Online píše svůj anonymní blog o všem možném a hlavně jejich pocitech, mě zlákalo tak, že hned po dočtení jedné knížky jsem si ji koupila a nemohla jsem se dočkat, až začnu číst.

Moc mě bavily blogové posty, které byly v knize napsané. Trošku jsem se bála toho, jak bude Zoella psát, protože je to myslím její první kniha, ale nezklamala mě, naopak mě překvapila. Kniha se četla krásně a v kuse jsem přečetla i 50 stránek.

Jasně, že je kniha předvídatelná, ale kdo by chtěl, aby takový pěkně načatý románek skončil špatně? :)
Penny má nejlepšího kamaráda Elliota, a to kamarádství mezi nimi je úžasné. Na Vánoce navštíví New York, ve kterém potká Noaha, který má své tajemství, stejně jako hlavní hrdinka svůj blog- a ten kvůli jeho tajemství přestane být anonymní.

Teďka k mým pocitům.
Zaprvé jsem strašně nadšená, že vyjde pokračování jménem Girl Online On Tour!
V Penny jsem se z větší části našla- a to je podle mě dost důležité, kniha mě bavila ještě víc.
Píše totiž svůj blog, který je anonymní, jako já.
Má nejlepšího kamaráda- já mám kamarádku, takže další společná věc.
Dále dobře vychází se svou rodinou a má sourozence... je to kompletní. :)

Kdo také píše svůj blog a tuto knihu četl chápe, jak důležitý pro ni je a proč vždy, když má nějaký problém, otevírá stránku pro napsání nového článku. Penny také popisuje to, jak si čte komentáře a hřeje ji u srdce a v holkách, které jí na blogu pomáhají, vidí kamarádky.

Knížku rozhodně doporučuji. :) Objevují se v ní výrazy jako selfíčko nebo třeba Hvězdy nám nepřály, takže nám to je hodně blízké.

Pokud jste knížku četli, budu ráda, když mi napíšete svůj názor a jestli jste se třeba v hlavní hrdince také našli- a jestli máte v plánu koupit si pokračování?!
Děkuju, jestli jste došli až sem. :)
xoxo

13. srpna | Deníček

13. srpna 2015 v 13:59 | flow |  Diary
Ahoj všichni!

Mám chuť napsat deníček a možná jich bude víc, snad vám to ale nebude vadit.
Dneska bych vám chtěla napsat o ,pro mě důležité, věci. Budu ráda za vaše názory a podělení se se mnou vaši zkušenost, jestli ji máte.

Přijela za mnou kamarádka. Já vám nevím, co to znamená "nejlepší kamarádka"? Jakože se s ní vídáte fakt často, znáte se od školky a nemáte tak dobrou kamarádku, proto je ona ta nejlepší?
Asi ji nebudu označovat jako nejlepší, protože mi to přijde jako slabé slovo, i když je to paradoxní.
Možná mě některé chápete, protože si tím samým procházíte tak, jako já.
Poznala jsem ji ve školce. Moc dobře si na to nepamatuji, ale rodiče mi řekli, že jsme se tam bavily opravdu hodně, nícméně, viděla jsem nějaké fotky.

Toto kamarádství pokračovalo na základní škole. Ještě jsem zapomněla říct, že jsme nikdy nebydlely ve stejné obci.
Na základce to zesílilo a já jsem ji měla opravdu ráda. Byly mezi námi nějaké spory- ale to k tomu přeci patří. Hlavně, že jsme se vždycky usmířily.
Potom se ale musela odstěhovat a nastoupila na jinou školu. Neodstěhovala se až tak daleko. Asi si říkáte proč jsem za ní nejezdila.
Myslím si ale, že první dva roky co se odstěhovala, jsme se ještě vídaly. Ale méně a méně.
Čas mi přinesl nejistotu. Někdy jsme se pozdravily a rychle prohodily pár slov, a ona kolem sebe vždycky měla hodně kamarádek. Ne, že bych si tím byla na sto procent jistá, ale když takhle vidíte člověka, na kterém vám opravdu záleží a vždycky záleželo, oblopeného spoustou jiných lidí, začnete přemýšlet nad tím, že vás vyměnila.
Proč to ale zazlívat?
Vždyť i já jsem se po jejím odchodu sblížila se svou spolužačkou a jsme super kamarádky i dnes, po nástupu na gympl jsem se začala hodně bavit ještě s dvěma dalšíma, také jsem si našla kamarádky.

Teď už za sebou nejezdíme, jen velmi příležitostně, a vidíme se tak čtyřikrát do roka.
Co tím ale chci říct je, že pokaždé, když ji vidím a mluvím s ní, mám krásný pocit a jistotu a věřím v to, že mě nevyměnila tak, jako já bych nikdy za nikoho nevyměnila ji, že si pořád rozumíme a máme si o čem povídat, že se nezměnila a já jí můžu pořád věřit.

Pravé přátelství trvá opravdu navždy, nic ho nerozdělí a ne každý ho zažije.
Takže já děkuju Bohu, že mám takové štěstí.

Děkuji za přečtení.
xx

Inspirace od oblíbených blogerek | BEAUTY

7. srpna 2015 v 6:00 | flow |  Beauty
Jako správná blogerka mám své oblíbené blogerky, které sleduji na Instagramu, některé na YouTube, dále jejich blogy.
Hodně jsem si oblíbila OOTD příspěvky, kterými jsem se nechala inspirovat a utvořila si z nich takový svůj wishlist. Bude se tedy jednat o oblečení, které se mi na jejich fotkách zalíbilo, a chtěla bych si ho pořídit taky.Dermacol sprchové gely | RECENZE

4. srpna 2015 v 7:00 | flow |  Recenze
Přeji dobré ráno. :)
Dneska jsem si pro vás přichystala recenzi na sprchové gely značky Dermacol. Jelikož už jsou na trhu dlouho a vy je nejspíš znáte, doufám, že se najde někdo, kdo je nezkoušel, nejsou pro něho až tak známé a recenze mu přijde vhod. :)

Můj názor na makeup

1. srpna 2015 v 7:00 | flow |  Beauty
Další článek s mým názorem. Možná se shodneme, možná ne, každopádně už předem říkám, že mě jako vždy zajímá vás názor a cením si toho, když mi ho do komentářů napíšete. :)

Rtěnky, lesky na rty, řasenky, gelové linky, tužky na oči, bronzry, tvářenky, korektory, paletky očních stínů- makeup je nezbytností snad každé dívky, či dospělé ženy.

Asi se shodneme na tom, že to začíná v pubertě- některé holky mají soudnost a vzhledem ke svému věku nosí možná tak řasenku a lesk na rty, u některých je to ale přehnané a vypadají jako klauni, a to mluvím naprosto vážně. No a potom už byste nenamalovaná nevyšla z domu. Co kdyby vás tak někdo viděl bez namalovaného obočí?

Označila jsem to za nezbytnost.
Proč je podle mě taková nezbytnost úplná zbytečnost?