Květen 2015

FOOD speciál!

30. května 2015 v 10:21 | flow |  Random things
Popravdě? Taky mě štve, že tady skoro týden (5dní asi) nebyl nový článek. Upřímně? Nemůžu se rozhodnout, o čem napsat.

A protože jsem si už před dlouhou dobou řekla, ze prostě o tomto napsat musím, tak musím. No a nebyla bych to já, kdybych to jídlo nestrkala i na blog. Tento food speciál bude pro všechny milovníky jídla, jako jsem ku příkladu já, jako stvořený. Možná vaše cesta po dočtení povede právě do kuchyně, protože budu psát o opravdových mňamkách.

A co je na tom nejlepší? Zdravých mňamkách.readers live thousand lives

24. května 2015 v 7:29 | flow |  Random things
Opět vás zdravím!
Jsem ráda, že se všechno opět vrací do normálu. Myslím tím mou aktivitu tady na blogu. Jelikož jsem měla před asi měsícem takovou blogerskou krizi a neměla ponětí o čem psát, jsem ráda, že jsem se vždycky k něčemu dokopala, ale teďka nápady přicházejí úplně sami, není to zatím úplně jako předtím, ale jsem šťastná, že se mi vrací chuť psát a těším se na to. :)
Protože jsem při obíhání zjistila, že většina blogerek čte, a chtěla jsem vás nějak překvapit, napadl mě takový "knižní speciál", či jak to nazvat. Jde vlastně o to, že vám představím své oblíbené příběhy, ale trochu jinak.Room decoration | Candles

20. května 2015 v 15:26 | flow |  Beauty
Často mívám slabé chvilky, kdy se dívám po svém pokoji, uvažuji nad tím, jak bych ho celý předělala, pociťuji, že některé věci tady se mi fakt nelíbí. Někdy je to zase naopak.
Jelikož asi nepojedu do obchodu a sama si nekoupím skříň, jenom tak, že ta moje se mi prostě přestala líbit, ale pokoj si můžu zkrášlit úplnými maličkostmi, jako jsou třeba svíčky, které pokoj úplně krásně zůtulní, no a některé i provoní, takže se v něm budete cítit úplně jinak.
A dneska bych chtěla sepsat pár tipů, kde je koupit, kam je umístit, s jakými mám zkušenosti a zkrátka vše okolo toho.
Bows | Beauty

17. května 2015 v 15:04 | flow |  Beauty
Krásné nedělní odpoledne!
Když se podívám z okna, krásně svítí sluníčko, konečně je teplo, a mě to inspiruje k novým outfitům, ale ne jenom outfitům, ale hlavně doplňkům.
Inspirovala jsem se na YouTube u různých amerických vlogerek, a doufám, že vás budu inspirovat tímto článkem i já.
Jak jste už podle obrázků a nadpisu zjistili, dnešní článek bude o mašlích. Mašle jsou strašně roztomilé a dodají outiftu krásný efekt, ať už jsou na oblečení, na prstýnku, náušnici, náramku, ale dneska to bude o mašlech do vlasů.
Vytvořila jsem jednoduchý outfit, a sepsala pár tipů, jak mašle nosit, a také, kde je koupit- takže pokud vás to zajímá, rozklikněte si celý článek. :)


Papírová města | Recenze

11. května 2015 v 9:32 | flow |  Recenze
Ahoj!
Už dávno, asi před třemi měsíci jsem psala, že bude recenze na další knihu Johna Greena.
K Papírovým městům jsem se ale dostala až na konci dubna, a i přes to, že se mi moc nechce sedět u počítače, protože je strašně hezky(píšu to v pátek), ale stejně nemám co dělat, tak jsem se dokopala k napsání další recenze.
Tato kniha mě jako všechny co jsem zatím od Greena četla zaujala, přemýšlím o ní každý den od té doby, co jsem ji dočetla nad ní pořád musím přemýšlet.

Ještě chci upozornit, že recenze obsahuje jako vždycky spoilery.


ČEŠI, DO TOHO! | MS v hokeji 2015

7. května 2015 v 15:06 | flow |  Random things
aneb Mistrovství světa v ledním hokeji
...aneb jednou za rok když jsem pyšná na to, že jsem Češka.

Já teda doufám, že na můj blog chodí jenom fanoušci hokeje. :D nene, džouk. Jenom chci, aby tento článek nebyl zbytečný, protože pokud Mistrovství světa nesledujete, nezajímají vás naši reprezentanti, hokej vás nebaví, tak to asi nebudete číst a já to všechno chápu. :)

Pro mě je to nehorázná srdcovka. Miluju naše hokejisty.
Teďka tvrdnu ve škole, ale až přijedu domů, budu pořád u televize a netrpělivě vyčkávat náš zápas s Francií! Snad tento článek stihnu vydat ještě předtím, než skončí.

Uhm. Co bych tak napsala. V hlavě mám doslova milion myšlenek o hokeji, jak se s váma chci podělit o své pocity, ale kde začít?