Duben 2015

#YOLO?

30. dubna 2015 v 8:45 | flow |  Random things
Je teď celkem cool mít v popisku profilu na sociálních sítích, na oblečení, všude, mít napsáno YOLO, co?
Upřímně nenávidím, když potkám někoho s těma swag kalhotama až u kotníků, mikinou YOLO a ještě snapback. Brrr.

Názor na tento "swag" jsem na blog už psala, a tato zkratka, kolem které se točí celý tento článek, patří k tomu swagu vlastně taky. Fuj, je to odporný slovo, že?

Ani to nemá cenu vysvětlovat, co to znamená, ale tak napíšu to.
You Only Live Once aneb Žiješ jenom jednou aneb YOLO.
Tak se z krásného citátu stala odporná cool zkratka. Možná jsem až moc negativní. lol
My weekend rutine | Spring 2015

26. dubna 2015 v 13:45 | flow |  Random things
Nemůžu uvěřit tomu, že se duben chýlí ke konci, a že bude květen, podle mě poslední měsíc, kdy se škola bere vážně (doufám), možná k tomu patří ještě ty první dva týdny v červnu, kdy se budou opravovat známky na poslední chvíli, a já doufám, že to neplatí i pro mě.

Strašně moc CHCI! psát články, ale vůbec mě nenapadá, o čem psát. Jenom abyste si nemysleli, že na blog kašlu nebo že kvůli škole nemám čas, čas si většinou udělám.
Dneska, protože je víkend, mě napadlo napsat moji víkendovou rutinu. Rozhodně by toto téma bylo lepší v podobě videa, které ale nenatáčím, takže si musíme vystačit s článkem. :)

School, my grades, etc. aka Diary #2

21. dubna 2015 v 17:18 | flow |  Diary
Další deníček. aneb nikdy nevím, jak začít článek. :D
Snad vám nevadí, ale jak jsem četla u minulého, tak jste všichni deníček ocenili, za co jsem moc ráda. :)

Dneska nudné téma, škola, ale já myslím už delší dobu na to, že něco o škole musím napsat. Proč ne. Ale nebuďte na mě naštvaní, že jsem vybrala právě toto téma- berte to pozitivně. Jsem hodná, že jsem tento článek nevydala v sobotu, v pátek večer, nebo v neděli, že? ;) :))
jinak toho mrkajícícho smajlíka myslím dobře, píšu ho pořád hodně lidí mi píše, že je to provokuje a přijde jim, že se hádám. :DVzhledem k tomu, že byly teďka nedávno třídní schůzky, vím, jak na tom jsem. Teda aspoň si to myslím, myslela spíš. Mně přijde, že si nemůžu být jistá ani u jednoho předmětu, protože skoro denně do nějakého dostanu známku a už mi to zas mění průměr a taak. Fakt už chci vysvědčení. Samozřejmě kvůli tomu, že to znamená PRÁZDNINY, ale teď hlavně toužím po tom, abych konečně věděla, co budu mít ze všech předmětů.

A asi začnu být věřící, protože to se mnou jde fakt dolů.

Ale když se na to podívám z druhé strany, tak jsem spokojená. Až na pár předmětů, asi dva, matika např. O:) mám známky kvůli kterým se denně učím.
Hele, fakt to stojí za to, přijít ze školy a zase se učit. Nuda, co?

Jak jste na tom vy?

Teďka nás ještě učitelé začali stresovat(vlastně už tak od ledna, ale říkají to samozřejmě častěji a častěji), že za dva měsíce už budou dááávno uzavřené známky, měli bychom se sebou něco konečně dělat, pak že už máme jenom pár týdnů a toto a tamto. Krásná podpora od nich.

Mně jde hlavně o to, mít VYZNAMENÁNÍ. Prosím prosím. Strašně se bojím, že mi moje milovaná matematička zkazí vyznamenání. Achjo. Chci ho hlavně kvůli výšce, abych měla jistý(nebo spíš jistější) to, že mě na nějakou na kterou budu mít s větším předpokladem vezmou, protože ta vyznamenání prostě budu mít. Ale, když si vzpomenu na tu dnešní písemku z matiky, úplně mi to kazí den.

Držte mi palce.
Já budu vám, určitě napište jak jste na tom. :)
A já se jdu učit slovíčka. :D #hardstudentslife

achoooj

Welcome spring! /outfit, hair and food ideas ♥

16. dubna 2015 v 10:14 | flow |  Beauty
Ahoj! <3 Přeji krásné slunečné dopoledne, odpoledne, ráno, večer, nebo kdy si to čtete, ale určitě svítí slunce a je krásně, teplo, jaro. :) Na toto roční
období jsem se vůbec netěšila, protože jsem pod ním neviděla nic zajímavého, ale chození okolo rozkvétajících stromů, čichat k nim, být venku jenom v
mikině, mě fascinuje.

Snad si jara užíváte tak, jako já, a oceníte těchto pár tipů, co se týče jarního outiftu, účesu, a jídla. :)


Moje mobilní aplikace 📱

10. dubna 2015 v 19:37 | flow |  Random things

Neuvěříte, kolik jsem si dala práce s tímto obrázkem, nikdy, opakuji nikdy v životě už nebudu stahovat tolik obrázků a ještě se to snažit dát do kolečka. Nikdy. Takže tímto jsem vám vlastně chtěla naznačit, ať mi pochválíte obrázek, stálo mě to nervy.

Dnešní článek bude o mých mobilních aplikacích, nemám jich zas tolik, ale podle mě je dobrý nápad toto napsat, protože třeba já takové články čtu ráda a obohatím svůj mobil o několik nových aplikací a on mě odmění upozerněníi typu "Málo místa v úložišti", tak jsme si kvit.


Essence The Pastels | RECENZE

7. dubna 2015 v 16:45 | flow |  Recenze
Achjo, poslední dobou nic moc, co? Úplně mě opouští nápady na články a strašně mě to mrzí. :/ Takže jste si mohli všimnout, že naposledy jsem vydala článek před čtyřmi dny a předtím tady byl článek dva dny maximálně, potom už vyšel nový. Ale fakt nevím, co psát.
Vyzkoušela jsem nový lak, takže vás nemůžu připravit o recenzi! Tentokrát jde o pro mě první lak od Essence, konkrétně The Pastells.


Jak na povinnou četbu?

3. dubna 2015 v 10:38 | flow |  Random things
Ahojte.
Jak si užíváte velikonoční prázdniny?)) Já jsem teda chtěla využít volna a celý je probruslit, prochodit s pejskem, ale jsem ráda, že jsem doma, kvůli tomu počasí. Takže já si je užívám, no, vlastně jo, je to super nevstávat.
Ale využívám toho kvůli škole, bohužel, musím číst povinnou četbu, a asi ji musím dočíst než začne škola po těchto prázdninách. Což je špatný, protože se obávám, že to nestihnu.
Jestli taky tak nemáte rádi, když se musíte nutit do povinné četby, mám pro vás aspoň pár tipů, jak si to zpříjemnit.