Březen 2015

some people feel the rain, others just get wet.

31. března 2015 v 17:07 | flow |  Diary
Ahoj všichni čtenáři!
Nechci se tady o tom nějak vykecávat, ale- zrušila jsem Talkative Thursdays, nechtělo se mi každý čtvrtek psát něco jako deník, a vytvořila jsem si novou rubriku s názvem Diary, do které nebudu přidávat nějak pravidelně, prostě kdy budu chtít o něčem z, jak bych to řekla, mého života, napsat, napíšu.


Dneska je úplně úžasný den na můj oblíbený zelený čaj, a ještě k tomu, být pod dekou a psát článek. Je to strašně tumblr a nejlepší činnost na světě.
Nevím teda, jak je u vás, ale u nás je krásně. Celý den prší a já jsem z toho vítru byla venku na nervy, ale teď, když už jsem ze školy doma, je to strašně příjemné poslouchat a útulné.

Mám dneska takový lazy den. Nevím, proč jsem použila slovo líný v angličtině, prostě mi přijde strašně divný napsat "líný den". :D Nevím proč.
Nemusím nic dělat, protože zítra nepíšeme žádnou písemku ani nezkouší(doufám teda), a hlavně jsem pozítří prázdniny, takže žádné povinnosti do školy ani na ostatní dny.

Mám poslední dobou strašně dobrou náladu. Možná by někdo řekl, že ne, já to nějak extra nedávám najevo, ale cítím se šťastná a prostě na všechno se dívám tak v pohodě. I dokonce přehlížím chování své kamarádky, stokrát na tomto blogu zmiňované, a zjistila jsem, že když ho přehlížím, tak se ona sama hodí do normálu.

Četla jsem si vaše komentáře u mého posledního článku, prvního do Beauty rubriky. Byl to teda outfit, a co jsem četla, tak se většině líbil a chválili jste mi ho, což mě moc potěšilo. :)

Já už si jdu teďka jenom přečíst něco z povinné četby, ať toho na prázdniny nemám moc, a sledovat nějaká YT videa. A nic nedělat.

Je to fajn, psát takový deníček. Snad vás to baví.
Mějte dobrou náladu, pozítří jsou prázdniny, a určitě mi napište váš názor na články tohoto typu. ♥

Stay Classy | Outfit

29. března 2015 v 10:01 | flow |  Beauty
Pěkné nedělní ráno přeji.
Neděle jsou jako dělané na vyjití si s přáteli a sednout si do nějaké luxusní kavárny, dát si vaši oblíbenou kávu, dortík, atd.
Co si obléct a vypadat dobře?
Tady je můj první outfit, snad v něm naleznete inspiraci, a líbí se vám.

My first time TAG

26. března 2015 v 15:26 | flow |  Tagy
Ahoj moji.
Je mi strašně blbý sem psát tu hrozně omýlanou výmluvnou větu, kterou píše snad každý bloger či blogerka, ale jak jinak to napsat? Zkrátka, omlouvám se vám za menší neaktivitu, která se týkala jak obíhání, tak že poslední článek vyšel v neděli. Děkuju vám moc za komentáře, je jich něco přes 20 a to jsem vůbec nečekala.
Neměla jsem čas vůbec na nic, jenom jsem přišla ze školy, učila jsem se, asi jeden den z tohoto týdnu mi vyšel na procházku, některý odpoledne jsem nebyla doma, a potom jsem byla strašně unavená. Takže to snad chápete. A možná to znáte.
Ještě jedna věc. Mělo vyjít Talkative Thursdays, ale dnes nevyjde. Nevím, o čem psát, protože, jak už jsem si stěžovala(:D), jsem na nic krom školy neměla čas a tak se nic zajímavého o čem bych chtěla napsat nedělo.
To už je všechno. A teďka vás ještě čeká celý článek. :D Nebojte. Je to tag, protože prostě tagy jsou super.plus size models

22. března 2015 v 9:34 | flow |  Random things
Dneska vychází článek neobvykle v neděli, měl vyjít včera, ale to jsem na psaní neměla vůbec čas.
Podle mě bude dnešní článek zajímavý, protože píšu o tématu, které je celkem nové, nebo aspoň já jsem se o něm dozvěděla nedávno. Jde o Plus size models, a to je přesný opak obvyklých vychrtlých modelek. Porovnání a můj názor v celém článku. :)rainy boring days...

16. března 2015 v 15:32 | flow |  Random things
Asi všechny mrzí, že nás slunce po pár dnech tepla opustilo a počasí se změnilo v déšť a zimu tak, jako mě. Když je venku teplo, je toho tolik, co můžete dělat, když se nudíte, jenom ta procházka v pěkném počasí stačí, a máte lepší náladu. Když je zima, tak se mi nechce ani na tu procházku, nemám tak dobrou náladu, jako by bylo hezky a teplo, a často se doma nudím. Za tu dobu jsem dělala dost věcí, abych tu nudu zahnala, a napadlo mě je sem sepsat.
Město ze skla RECENZE

14. března 2015 v 13:17 | flow |  Recenze
Ahoj, a rovnou se omlouvám za menší neaktivitu. Trvala asi jeden den, ale já jsem byla strašně na nervy z toho, že nemůžu obíhat a chtěla jsem si přečíst vaše komentáře a všechno, ale nešel internet. Taky to jde trochu poznat na aktivitě a počtu komentářů u minulého článku, ale i přes to vám za ně děkuju :)
Dneska mám recenzi na třetí díl mé milované série knih Nástroje smrti, a to Město ze skla.


Článek obsahuje spoilery!


Talkative Thursdays #9

12. března 2015 v 15:14 | flow |  Talkative Thursdays
Tak jsem zjistila, že nemá cenu vymýšlet na každý čtvrtek aktuální témata, o kterých bych psala, protože mi to mnohdy zabere hodně času, a nebo prostě na žádné nepřijdu. Takže budu psát pokaždé něco z toho dne, týdne, a tak, bude to opravdu hodně kecací a oddechové, ale to je přece to, jaké mají tyto články být. Takže snad se tady pár lidí najde, které budou bavit.

die with memories, not dreams

9. března 2015 v 5:00 | flow |  Random things
v Talkative Thursdays jsem psala, že dnešní článek bude něčím jiný, ale vlastně nebude. Něco nevyšlo, tak se omlouvám.

Napadlo mě napsat do článku něco, nad čím dlouho přemýšlím. Napíšu sem moje myšlenky, chtěla bych vědět, jestli se na život díváte stejně jako já, nebo jestli na to máte odlišný názor.
"Žijeme jen jednou", "Nikdy nebudeme tak mladí jako teď", tyto citáty a životní motta jste už určitě slyšeli. Já mám citáty hodně ráda a narážím na ně pořád. A právě to, že jsem je četla, vede k psaní tohoto článku. Přemýšlela jsem nad nimi.
Chtěli byste být mladí navždy? "Forever young". Já na tuto otázku nemám stoprocentní odpověď. Každý život končí, dříve, nebo později. Bylo by super být navždy mladá, mohla bych dělat tolik věcí, všechno stihnout. Jenže bych nikdy nedospěla, neměla šanci mít děti, rodinu, povolání, vnoučata, a proto bych toho asi více prožila, kdybych navždy mladá nebyla. Ale všechno má svou dobrou i špatnou stránku.

Book TAG

7. března 2015 v 7:44 | flow |  Tagy
Ahoj a pěknou sobotu. Dneska to bude klasický tag, ale přitom pro mě hodně zajímavý. Jedná se totiž o knížní tag, a já čtu hodně ráda. Jak jste si mohli všimnout, jsem také zapojená v Knížní výzvě 2015, a pro tento rok jsem si určila 20 knih.
Ještě chci zmínit, že je hodně verzí tohoto tagu, takže je možné, že jste při vyhledávání narazili na úplně jiné otázky.
Tak jdeme na to.